henna khadi
Naturalna koloryzacja włosów połączona z pielęgnacją? To możliwe!

Naturalna koloryzacja włosów połączona z pielęgnacją? To możliwe!

Większość kobiet w swoim życiu miała do czynienia z koloryzacją włosów co najmniej raz. Farbujemy je z różnych przyczyn. Czasami tylko dla eksperymentu szukając odcienia, który będzie najlepiej do niej pasował , by poprawić swój wygląd, zmienić image lub ukryć siwe włosy. W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie produktami pochodzenia naturalnego. Dlaczego więc koloryzacja i pielęgnacja włosów nie może taka być. Ekologiczna, bez środków chemicznych, sprzyjająca środowisku naturalnemu.

 

Henna Khadi – koloryzacja sprzyjająca Tobie i środowisku 

Henna Khadi (https://www.bee.pl/12252-henny-do-wlosow) to naturalny preparat do koloryzacji włosów, który poza nadaniem włosom pożądanego odcienia pielęgnuje je i dba o ich jakość oraz strukturę. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia dobranie odpowiedniego koloru w zależności od posiadanej karnacji oraz potrzeb. Gama kolorystyczna jaką reprezentuje Henna Khadi jest bardzo szeroka. Możemy wyróżnić : 

– Kolor Czarny

– Kolor Indigo

– Kolor Ciemny Brąz

– Kolor Popielaty Brąz

– Kolor Orzechowy Brąz

– Kolor Średni Brąz

– Kolor Złoty Brąz

– Kolor Jasny Brąz

– Kolor Naturalny Czerwony

– Kolor z Czerwony z Amlą i Jatrophą

– Kolor Ciemny Blond

– Kolor Średni Blond

– Kolor Złoty Blond

– Kolor Słoneczny Blond

– Kolor Jasny Blond

Wyróżniającym się produktem skierowanym stricte na pielęgnacje włosów jest bezbarwna henna Khadi Kolor Neutralny Cassia Jej celem nie jest koloryzacja włosów ani zmiana odcienia. W tym przypadku chodzi przede wszystkim o wygładzenie struktury włosa jego nawilżenie oraz nadanie mu połyskującego blasku. 

Odcienie firmy Khadi mogą być stosowane również w przypadku, kiedy chcemy pokryć siwe włosy. Henna idealnie nadaje się do koloryzacji jasnych włosów jednak w przypadku, kiedy chcemy przejść z jasnego kolory na ciemne wymagana jest koloryzacja wstępna za pośrednictwem henny pośredniczącej. 

Aplikowanie i przygotowanie jej jest bardzo proste oraz bezpieczne w warunkach domowych. Warto wykonać próbę uczuleniową przed wykonaniem aplikacji. 

Henna Khadi to najlepszy wybór w przypadku naturalnej koloryzacji włosów.